Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD kontra Solidarność. "Był to policzek dla mieszkańców Lublina"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 grudnia 2016 r. o 06:47 Powrót do artykułu
ile tych artykułów o tej marginalnej grupie kod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile tych artykułów o tej marginalnej grupie kod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile tych artykułów o tej marginalnej grupie kod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile tych artykułów o tej marginalnej grupie kod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PZPR był również RZEPLINSKI, tak ten od TK, ale o tym ani słowa! mało tego był sekretarzem POP na UW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moralność pislamu, parę przykładów - TW Zelnik - liże d. preziowi- super chłop! - PRL prokurator Piotrowicz - też coś liże preziowi - drugi fajny chłop - represjonowany w stanie wojennym działacz Solidarności w Świdniku Andrzej Sokołowski - w proteście KOD - zdrajca i ubek! pislamiści - jesteście bucami i tak tępymi - że neandertalczyki, to nieosiągalny dla was poziom IQ. nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo KOD Lubelskie! Brawo Wolny Lublin! Nie zastraszy nas Marian i jego koledzy! Nie zgłuszą nas rządowe szczekaczki! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj mija kolejny, 282. dzień oczekiwania na bezzwłoczną publikację wyroku Trybunału Konstytucyjnego przez Panią Premier Beatę Szydło. Dalej będziemy konsekwentnie przypominać i cierpliwie czekać na wykonanie przez Panią Premier jej konstytucyjnego obowiązku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni ci ludzie z KOD-u. Aż im wory POd oczami rosną PO tych nocach nie przespanych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w takim wypadku trzeba podać tych pajaców z KOD do prokuratury , bo zakłucali obchody Konstytucji 3-ego Maja. Byłem i widziałem . Prawo równe dla wszystkich a nie tylko ubeków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOT-y za płoty a nie na KRÓLEWSKĄ.ORMOWCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się ta hołota o mój POLICZEK nie martwi bo ja gdyby nie było zakazane to takiemu dał bym w mordę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mogę ten Lublin psioczy na ten KOD same Pisiory a Solidarność też jest powiązana z PISEM masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz Sierpniowski, obejrzałem sobie jego lico i wszystko jasne ....ach te piwne oczy czy one mogą kłamać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...